Német Nemzetiségi Óvoda

Az óvodáról
Csoportjaink

<<< Normál nézet
Ez a lap az óvoda mobilbarát felülete az "okos telefonok" számára, könnyített tartalommal és képek nélkül.
Ha a teljes tartalomra kíváncsi, akkor látogassa meg a normál nézetes főoldalt >>>.

Tavaszi nemzetiségi hét a Rákóczi utcai óvodában

Német Nemzetiségi Óvoda híre.- 2018-04-16 08:44:41

A Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Óvodában minden év novemberében a „Nemzetiségi hét” keretében megelevenednek azok a régi szokások és hagyományok, melyekkel a gyermekek általában a családban már nem, csak itt, az óvodában ismerkedhetnek meg. Az óvoda pedagógusai a sok színes programot az idei évben már nem tudták egy hétbe belesűríteni, ezért ettől az évtől kezdve nemcsak ősszel, hanem tavasszal is megrendezésre kerül a nemzetiségi hét, „Tavaszi nemzetiségi hét” címmel.
Képeket és a napi eseményeket megtekinthetik az alábbi linken:

Óvodai beiratkozás 2018.

Német Nemzetiségi Óvoda híre.- 2018-04-04 10:06:33

Tájékoztatom a kedves Szülőket, hogy az óvodai beiratkozás minden óvodában központilag szabályozott és meghirdetett időpontban, 2018. május 14-16. között történik 8-15 óráig.
A beiratkozással kapcsolatos dokumentumok letölthetőek honlapunk LETÖLTHETŐ ANYAGOK mappájából,valamint a városi honlapról, melyeket kérem, hogy a beiratkozásra kitöltve hozzanak magukkal!

Nyitott nap

Német Nemzetiségi Óvoda híre.- 2018-03-21 09:24:04

Leendő óvodásaink és szülei számára mindhárom tagóvodánkban NYITOTT NAPOT tartunk 2018.05.09-én, szerdán 9.30-12 óráig.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

óvodavezető

Elkészült a Széchenyi utcai óvoda udvarfelújítása

Német Nemzetiségi Óvoda híre.- 2017-11-20 10:36:05

Óvodai pályázatunk második megvalósult fejlesztése Széchenyi Utcai Tagóvodánk udvarának hátsó része. A gyerekek nagy örömmel avatták fel Márton napon a színpadnak is használható közösségi teret, a ruganyos gumitéglával biztonságossá tett, a viacolorral pedig esztétikusan keretbe foglalt udvarrészt.

Megújult Rákóczi utcai óvodánk KRESZ pályályája

Német Nemzetiségi Óvoda híre.- 2017-10-02 08:24:05

Fenntartó önkormányzatunk nyáron 16.739.593 Ft vissza nem térítendő támogatást nyert a Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Óvoda és tagóvodáinak fejlesztésére. Nagy örömünkre a felújítások első lépéseként a Rákóczi utcai óvodánk KRESZ-tanpályájának újraaszfaltozása és útjelekkel való ellátása már meg is történt. A gyerekek örömmel vették birtokukba a felújított, sima felületű, ezáltal biztonságosabb KRESZ pályát.
A városi honlapon is megtalálható cikket és képeket megnézhetik: